Kuidas peletada rästaid

Rästad

Kuidas peletada rästaid?

Farmid, marjaistandused, põllud, põllumajandusrajatised ja muud välialad:

Öökulli kuju on elusuuruses järeletehtud enim kardetud röövlind. Selle muljetavaldava toote tuult alla võttev kujundus, jahtipidava linnu lennuasend, hirmutavad klaasistunud silmad ning suur tiivaulatus hoiavad tõhusalt linnud ja muud väiksemad kahjurloomad teie kinnistult eemal.

Rästad pagevad ka tuuletallaja ja rebase kuju eest, mis on samamoodi kui öökullgi nende looduslikud vaenlased. Kujud on elusuuruses, tõetruu väljanägemise ning ilmastikule hästi vastu pidavad.

Ähvardavalt mõjub kullikujuline lohe, mis pika ridva otsas olles liigub koos tuulega. Lohe on näidanud efektiivsust aedades, parkides, väljakutel, linnamajade katustel jms.

Linnupeletuslint on visuaalne holograafilise efektiga linnupeleti. Lint peegeldab pimestavat valgust, tehes samal ajal tuules plagisevate tiibade häält. See ehmatab oma mitmeandurilise ründetaktika abil linnud põgenema. Linnupeletuslinti on lihtne paigaldada mistahes kahjurlindude mandumispaika – neid saab siduda teivaste vahele, riputada sarikate külge või mässida ümber taimede.

Linnupeletuspallid ja kullisilmad on visuaalsed linnuhirmutid, mis on järeletehtud 3D röövlinnusilmadega kujutised, mis liiguvad tuules ja peletavad kahjurlinnud eemale. Paigutage linnupeletuspallid lihtsalt paikadesse, kus on probleeme kahjurlindudega; röövlinnu põrnitsev pilk ja pärani suu hoiavad musträstad teie kinnistust eemal. See on efektne, kulutõhus ja samas lihtne lahendus, mis sobib ideaalselt soovimatute lindude tõrjeks samamoodi sisetingimustes kui ka välitingimustes – küünides, garaažides, ukseavades, farmides, põllumajandushoonetes, golfiväljakutel, parkides, aedades, haljasaladel, puudel, jahisadamates jms. See toode vajab väga vähest hooldust kui üldse ja seda on lihtne paigaldada kuhu tahes, kus on probleeme kahjurlindudega.

Aedades ja väiksemates parkides:

Väiksematel aladel tasub kasutada ka erinevaid kujusid – öökull, tuuletallaja, rebane – kes on rästaste looduslikud vaenlased.

Ka eelpool mainitud linnupeletuspallid (näiteks need ja need) hoiavad rästaid efektiivselt eemale.

Elamu- või ärirajoonide, põllumajandus- ning tööstusehitiste ja muude poolsuletud alade jaoks:

Heli tekitav linnupeleti Bird Gard Rästaste Peletaja, mis kasutab loodusest salvestatud lindude hädakarjeid ja röövlinnukisa selleks, et peletada kahjurlinde, sh musträstaid, kuldnoklasi, kormorane, mägikormorane ja ronki. Programmeeritav seade võimaldab reguleerida helisid, helitugevust, intervalle ja tööaegu. Linnud peletatakse eemale röövlindude kisaga ja hädakarjetega, mis ajavad kahjurlinnud segadusse ning tekitavad neis ebakindlust ja hirmu.

Suuremate elamu-, äri- ja põllumajandusrajoonide jaoks sobib tööstuslik heli tekitav linnupeleti Bird Gard Super Pro, 4-suunalise valjuhääldiga seade on täielikult programmeeritav helitugevuse, helide intervallide ja töötundide reguleerimiseks. Seadet on lihtne paigaldada ja see on veekindel, mis teeb sellest ideaalse linnutõrjevahendi kasutuseks parkimisplatsidel, laoruumides, viljapuuaedades, marjaistandustes ja mujal. Heli leviala suurendamiseks on soovitav juurde võtta ka lisakõlar.

Lisa kommentaar